Rekrutacja

Dołącz do Naszego zespołu jako: Aplikuj

Project Manager
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych kierowników projektów zainteresowanych pracą na kontrakcie B2B. Podstawowe wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami IT (rozwój oprogramowania) oraz projektami "biznesowymi" (zmiany organizacyjne, wdrażanie i komercjalizacja produktu, zmiany procesowe itp.)
  • znajomość, co najmniej jednej z wiodących metodyk zarządzania projektami potwierdzona praktyką
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • umiejętność zarządzania dużymi zespołami projektowymi
  • umiejętność aktywnego rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie z sektora finansów (banki, ubezpieczenia, płatności elektroniczne itp.)
Warunki
  • Elastyczna umowa ramowa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Różnorodne projekty i wyzwania zawodowe
  • Praca z renomowanymi klientami naszej firmy
  • Możliwość rozwoju